`

İnternetten Evlenen Elemanın Dramı

Gündüz kuşağının en çok izlenilen programı Esra Erol’la’da geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde kahkahalar havada uçuştu.

Güzel sunucunun gülmekten zor anlar yaşadığı programda Halil, “Sosyal medya insanları ele geçirmiş gibi, sokakta, metrobüste, uçakta herkesin elinde telefon. Mesela karşında bir bayan oturuyor, 1 saat bakıyorsun seni görmüyor. Bizim ülkemiz Kurtuluş Savaşı vermek istiyorsa sanala karşı verilmeli. Facebook, Twitter, sosyal medya evliliği zayıflatıyor. Ben 4 yıl internet cafe işlettim. Günde 15-20 saat internette geçiriyordum. Ben ilk eşimle internette, ücretli bir sitede tanıştım. 1 sene boyunca onu sadece kameradan gördüm. Çok kıskançtı, akşam yatarken bile camı (webcam) açık bırakarak yatıyordum” deyince Esra Erol gülmekten programa kısa süreliğine ara verdi.

Evliliğini sosyal medyanın bitirdiğini iddia eden Halil, “Bir insan evlenmeden önce internetten arkadaşlarıyla yazışıyorsa bu sigara bağımlılığı gibi devam ediyor. Onu bırakamıyor. Kadın, 1 ay içinde kendini belli eder. Bana ‘çayını kalk kendin al’ diyordu. Bazen sinirlenince terlik atıyordu.” deyince tüm stüdyo kahkahaya boğuldu.

1789
-
Oranlar : 0

Yorumlar kapalı .